Międzypokoleniowe Party przy Płytach Gramofonowych

Z okazji obchodów dni babci i dziadka mamy dla Was niespodziankę. Ośrodek Działań Artystycznych Firlej zaprasza seniorów i juniorów na wyjątkową muzyczną imprezę. 

Piotr Szczepanik, Maria Koterbska, Tercet Egzotyczny, a może the Beatles lub Abba, Czerwone Gitary, Michael Jackson czy Kapitan Nemo? To tylko niektórzy wykonawcy, których będzie można usłyszeć na "Międzypokoleniowym Party".

Starsi będą puszczali swoją muzykę młodszym, a młodsi starszym, a wszystko przy wspólnych tańcach na parkiecie. Jeśli macie w domu stare płyty gramofonowe, których lubicie słuchać, to zabierzcie je śmiało ze sobą, puścimy je. Każdy gość wydarzenia będzie mógł też zaproponować muzykę, albo będzie mógł po prostu bawić się przy dźwiękach z płyt przygotowanych przez organizatorów.

Impreza będzie też doskonałą okazją do wyciągnięcia z domów, piwnic i strychów starych winyli.. Pokażmy wnuczkom przy jakiej muzyce tańczy się najlepiej. Nieważne ile masz lat, zabierz wnuczka na międzypokoleniowe party i bawcie się razem w najlepsze. Spotykamy się w niedzielę, 31 stycznia od godz.16:00 do 20:00.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.